(Skelbimas) Atsakingo verslo praktika Baltijos ir Skandinavijos valstybėse

Data

2018 08 01

Įvertinimas
0
Būsimi renginiai.png

Registracijahttps://goo.gl/forms/iM5UrbX5wnXOMklf2

Kvietimashttps://bit.ly/2K6Vdb9

Programahttps://bit.ly/2mUWg4O


Atsakingo verslo principai ir taikymas tampa vis aktualesni Lietuvos įmonėms, nes tiek jų vartotojai, tiek ir darbuotojai vis labiau vertina ne tik įmonės prekių ir paslaugų kainą, bet ir įmonės reputaciją bei veiklą tam tikromis sąlygomis: ar įmonė nepažeidžia ir neprisideda prie žmogaus ir darbuotojų teisių pažeidimų, kyšininkavimo, aplinkos apsaugos pažeidimų ir pan. 

Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (toliau – EBPO) Gairės daugiašalėms įmonėms (Gairės) yra vienintelis tarptautiniu mastu sutartas atsakingo verslo kodeksas, kuriame visapusiškai aptarti visi atsakingo verslo elgesio standartai. Lietuvos Respublika kartu su kitomis 48 EBPO ir prie Gairių prisijungusioms ne EBPO narėmis patvirtina, kad Gairės geriausiai atspindi atsakingo verslo principus, ir skatina įmones Gaires savo veikloje taikyti kiek įmanoma plačiau. Lietuvai tapus visateise EBPO nare minėtų Gairių įgyvendinimas ir atsakingo verslo principų taikymas tampa dar aktualesnis ir svarbesnis.

Atsižvelgdami į tai, informuojame ir kviečiame į tarptautinį seminarą „Atsakingo verslo praktika Baltijos ir Skandinavijos valstybėse“ (angl. „Responsible Business Conduct in the Nordic & Baltic Region“), kurį rengia Lietuvos nacionalinis koordinacinis centras kartu su Norvegijos bei Danijos nacionaliniais koordinaciniais centrais. Renginys vyks anglų kalba 2018 m. rugsėjo 6 d. 10 val. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje (registracija nuo 9.30 val.).

Renginio metu Lietuvos nacionalinio koordinacinio centro nepriklausomi ekspertai pristatys verslo atsakomybės padėtį Lietuvoje, Lietuvos nacionalinio koordinacinio centro misiją ir funkcijas. Taip pat renginyje dalyvaus Norvegijos ir Danijos nacionalinių koordinacinių centrų atstovai, kurie pasidalys savo centrų veiklos gerąja patirtimi ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Gairių daugiašalėms įmonėms įgyvendinimo praktiniais aspektais Skandinavijos valstybėse. 
Kviečiame dalyvauti renginyje ir susipažinti su EBPO Gairėse įtvirtintais atsakingo verslo standartais bei Skandinavijos valstybių atsakingo verslo praktika.

Kadangi dalyvių skaičius yra ribotas, prašom į renginį registruotis iki 2018 m. rugsėjo 3 dienos. Jei turėsite klausimų ar norėsite gauti papildomos informacijos, rašykite į [email protected].